hakkımızda-1-1.jpg (402 KB)

1966 yılında Galeri İrfan olarak başladığımız ticaret hayatına, kurulduğumuz günlerde olduğu gibi bu günde kalite, özveri ve güven ilkesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. İrfan Home bünyesinde, 2 şubemiz ile birlikte müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz.Aynı zamanda sektöründe lider firmalardan biri konumunda büyük adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. İrfan Home olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, Beyaz eşyadan züccaciyeye; tekstilden mobilyaya; elektronikten, halıya kadar toplam 100.000 ''lerce Çeşit ürünle İstanbul’un en gözde semtlerinde hizmet vermekteyiz. Mağazalarımız, müşterilerimizin ferah, şık ve nezih bir ortamda alışveriş yapabilmesini sağlayabilecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Mağazalarımıza gelen tüm müşterilerimiz huzurlu bir alışverişin yanısıra aradığı tüm her şeyi bulabilmenin rahatlığını, ayrıca güler yüzlü ve eğitimli personelimiz sayesinde doğru sonuca ulaşabilmenin güvenini yaşayacaktır. İrfan Home olarak tüm mağazalarımızda müşterilerimize nakit, kredi kartı ve senet sistemi peşin ya da kredili alışveriş yapabilme imkanı sunmaktayız. İrfan Home olarak müşterilerimize verdiğimiz mükemmel hizmetin yanında; genç, dinamik, eğitimli ve yaratıcı bir ekibi daha da büyütmek adına çalışıyoruz.


Misyonumuz ;

 
Müşterilerimizin güvenini kazanmak, daima en doğru ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunarak  kurumumuza olan güveni sonsuz kılmaya çalışmaktır.

Vizyonumuz ;
 
Sektörünün lider firmalarından olan kurumumuz, satış sonrası müşteri memnuniyetini daima koruyarak hızla ilerliyor. İrfan Home bünyesine daha birçok kuruluş ekleyip geniş bir alana yayılarak ‘tek’ lider konumuna ulaşmayı hedefliyoruz. 

 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.