teslimat1-1.jpg (659 KB)

Siparişleriniz, mobilya ürünlerinde banka onayı alındıktan sonra 21 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Mobilya aksesuar ürünlerinde teslimat süresi 7-14 iş günü içerisindedir. Teslimat adresinin İrfan Home'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından İrfan Home garantisi ile size teslim edilecektir. Taşımadan kaynaklı sorunlarda hemen bizimle iletişim kurabilir, yaşanan aksaklıkları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stoklarda mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili size bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Bu sebebten dolayı üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması oldukçe önemlidir.

www.irfanhome.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda kalmayabilir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu süre içerisinde tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.